П`ятниця, 02.06.2023, 00:45
Вітаю Вас Гость |
Меню сайту
Яка Ваша думка?
Ви плануєте навчатися...
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Узнай свой IP адрес

Вебквест 2015

Шановні учні нашої школи! 


Ви вивчаєте в школі фізику. Ви трохи знаєте історію фізики, основні відкриття, вчених, які внесли неоціненний вклад в становлення та розвиток фізичної науки протягом століть: Арістотель, Архімед, Галілей, Ньютон, Резерфорд, Бор .... Ейнштейн та інші. А чи знаєте ви про останні відкриття в області фізики за останні десятиліття? Чи знаєте ви видатних вчених-сучасників? Які фундаментальні досліди відкрили нові горизонти у фізичних дослідженнях?

Якщо вас зацікавили всі ці запитання та пошук відповідей на них, якщо ви хочете розширити свої знання про сучасну фізику то вам саме СЮДИ!!!
 

Вам пропонується захоплюючий та непростий квест на тему: "Сучасні фізичні відкриття та фундаментальні фізичні експерименти"!!!

Терміни проведення: 09.02.2015 - 14.02.2015 р.

Відповіді у вигляді повідомлень або прикріплених файлів Word відправляйте в коментарях до завдань або в групу в соціальній мережі на сторінку: посилання тут

Відповіді надсилайте в будь-який день та час.

Необхідне обладнання: ПК або ноутбук або планшет, швидкісне підключення до Інтернету.

Ваші відповіді будуть оцінюватись в балах та розміщуватися в файлі Excel у підсумковій рейтинговій таблиці. За цією таблицею ви можете прослідкувати своє просування по квесту та зароблені бали за виконання завдань.

------------------------------------------------------------------------

 

Завдання 1

 
 
 
Розмір будівлі в якій знаходиться ця установка, більше ніж футбольне поле. Науковий комплекс з цією установкою будувався протягом 12-ти років, а на його будівництво було витрачено 4 млрд. доларів. В цьому пристрої використовуються сучасні надпотужні лазери.
 
Питання 1. Як називається цей пристрій і для чого він призначений? (1 бал)
 
Питання 2. В якій країні і в якому місті знаходиться цей пристрій? (1 бал)
 
Питання 3. Як називається науковий комплекс до складу якого входить цей пристрій? Якій лабораторії належить сам науковий комплекс? До складу якого університету входить сама лабораторія (3 бали)
 
Питання 4. Яким є діаметр сфери? (1 бал)
 
Питання 5. Скільки лазерів використовується в установці? (1 бал)
 
Питання 6. Що розташовується в центрі сфери і які його основні елементи? 
(3 бали)
 

Завдання 2

 
 
Уважно вивчіть подану хмару тегів. В цій хмаринці заховався вчений, який у ХХ столітті передбачив існування об'єкту, який за допомогою надсучасного обладнання  вдалося знайти у червні 2012 року.
 
 
 
 
Питання 1. Як звуть цього вченого? (1 бал)
 
Питання 2. Існування якого об’єкта він передбачив? В якому році? (2 бали)
 
Питання 3. В якому році був відкритий цей об’єкт? (1 бал)
 
Питання 4. За допомогою якого пристрою був відкритий цей об’єкт (повна назва)? Де знаходиться цей пристрій? Скільки років будувався цей пристрій? Скільки коштів пішло на будівництво? Які розміри цього пристрою і на якій глибині він знаходиться? (5 балів)
 

Питання 5. Як називається сучасна фізична теорія, складовою якої є відкритий об’єкт? (1 бал)

 

 

 

Завдання 3

 

Цей "винахід" було зроблено трьома фізиками ХХст., за що вони були удостоєні Нобелевської премії. Назва "винаходу" складається з абревітури із 5 слів. В наш час цей "винахід" використовується  у вимірювальній техніці, комп'ютері, медицині та навіть в іграшках.

Питання

1.Як називається цей винахід? (1 бал)

2.Назвіть слова, що входять до абревіатури назви винаходу.(2 бал)

3.Назвіть прізвища вчених про яких ідеться мова.(за кожне прізвище по1 балу)

Пошук по сайту
Ми в фейсбук..
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


2023 *****************------------------------------- 8 клас -----------------------------------********************* Конструктор сайтів - uCoz