Четвер, 01.06.2023, 23:25
Вітаю Вас Гость |
Меню сайту
Яка Ваша думка?
Чи варто допомагати людям похилого віку?
Всього відповідей: 45
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Узнай свой IP адрес

Малина С.Л.

Малина Світлана Леонідівна, старший   учитель

початкових класів Кримківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                               

Педагогічне кредо:  "Повторімося в наших вихованцях прекрасними рисами національної культури, патріотичним духом любові до свого народу, любові до вищої якості людини –   творчості ".

 

 

 Формування життєвих компетентностей

учнів початкових класів на нестандартних уроках

Вступ

Кожна людина приходить у цей світ, щоб бути щасливою. У кожного своє розуміння щастя.  Для багатьох щастя – це самореалізація.

Сучасна початкова школа – це школа самореалізації  та самоактивізації особистості.

У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання, в залученні інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності. Основним завданням учителя  є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти, розвиток його пізнавальної і творчої активності, формування предметних і самоосвітніх компетентностей учнів. Нині стрімкими темпами розвиваються наука, техніка, виробництво. В таких умовах державі особливо потрібні нові ідеї, талановиті вчені, велика кількість творчих працівників високої кваліфікації. Талановиті, здібні діти – це наше головне багатство. І тому не байдуже, чого та в кого вони навчаються. Пошук, виявлення, підготовка, збереження талантів визначаються в усьому світі як одна з найскладніших проблем. Формування компетентної особистості є цілеспрямованим процесом. Функції вчителя при цьому суттєво змінюються: на перший план виходить уміння організувати самостійну пошукову діяльність учнів та їх взаємодію з метою розвитку мотивації  й соціальних навичок.

 

Переглянути роботу повністю


Пошук по сайту
Ми в фейсбук..
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


2023 *****************------------------------------- 8 клас -----------------------------------********************* Конструктор сайтів - uCoz